Aktuální informace LR

Vážení čtenáři a příznivci informací o produktech LR, na této stránce se budu snažit každý měsíc Vám poskytovat informace k produktům, které se dotýkají našeho zdraví.

No a pokud jste zaměřeni na vůně a krásu, tak prohlídkou katalogů, na které Vám níže dám odkazy, si můžete vybrat co si Vaše srdce bude přát.

Už jsme v Únoru 2020 a katalog LR má tentokrát motto: Pssst…Objevte tajemství zdravého spánku

Tak jdeme na to:

V tomto měsíci nám LR udělala vše pro to, abychom přečkali to nezimní počasí v pohodě a bez chřipek či jiných respiračních chorob. LR LIFETAKT Colostrum Liquid – je úžasný prostředek, který zabrání onemocnět. Na trhu opravdu ta nejúčinnější verze čistého Colostra. Tekutá verze, která je vhodná hlavně pro děti, které nejsou schopny polykat kapsle.  Je sleva na jedno balení i na sérii 6 láhviček. Jedno balení v únoru můžete zakoupit za 799 Kč (ušetříte 150 Kč) a sérii 6 ks za cenu 4.399 Kč (ušetříte rovných 1.000 Kč, to se fakt vyplatí)

Tento produkt uchováváme v chladničce a jakmile někdo jen pocítí, že na něj něco leze, tak nasadíme. Klidně v akutní situaci během 1 dne zdoláme 1 láhvičku. Ale zafunguje úžasně. Vyplatí se určitě koupit za tuhle slevu hned celou sérii. V chladničce vydrží docela dlouho. Dětem jako prevenci dáváme třeba jen 1 lžíci denně. Podle aktuální situace dávkování upravujeme.

Úplnou novinku v únoru přidalo LR pro náš klidný spánek. Spánek je pro naše zdraví zásadní a to nejen pro zdraví, ale i pro naši duši. Pomáhá posilovat imunitní systém a činí nás také šťastnějšími. LR přichází s řešením, jak se dobře vyspat. Produkt LR LIFETAKT Night Master je bratr Mind Masteru. Night Master má trojí účinek, pomáhá rychlejšímu usínání, pomáhá spát hlubokým spánkem celou noc a díky optimální regeneraci během spánku dovoluje pocítit odpočinutí po probuzení. Nezpůsobuje závislost, neobsahuje cukr, je vhodný pro vegany. Je 100 % přírodní a obsahuje extrakt z chmele, šafránu, Aloe Vera a má třešňovou příchuť. Připravuje se 30 minut před spaním rozpuštěním jednoho sáčku v cca 100 ml vody a hned vypijeme. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy, pro děti a mladistvé. Pokud někdo užívá antidepresiva, je potřeba se o užívání domluvit se svým lékařem. V únoru je produkt Night Master (balení 30 sáčků) uveden na trh za cenu 1999 Kč

Abych Vás neochudila o oblíbené produkty LR, které jsou právě  ve slevě, tak vyberu ty nejpoužívanější a nejoblíbenější, na ostatní se pak můžete podívat do aktuálního katalogu.

Pro ty, co mají zájem mít tu správnou funkci cév, chtějí si udržet zdravé kosti, správnou látkovou výměnu a správné fungování nervového systému, pro ně všechny je tento únorový měsíc v akci tradiční Aloe Vera Gel – LR LIFETAKT  – Aloe Vera Drinking Gel Traditional s medem 1000 ml. Obsahuje 90 % gelu z listů Aloe Vera, 9 % medu a v denní dávce 75 % vitamínu C. V únoru je tento produkt  za 625 Kč (ušetříte 114 Kč), série 6 litrů tohoto nápoje je za 3.479 Kč (ušetříte proti běžné sérii 520 Kč)

Dalším oblíbeným produktem v obdobích podzim, zima a nestabilní jaro je  LR LIFETAKT Cistus Incanus Kapseln – 60 kapslí, které obsahují 72 % Cistus Incanus (skalní růže), v denní dávce 100 % vitamínu C a 20 % zinku pro podporu imunitního systému. Je velmi účinný v boji se všemi druhy virů, včetně vysoce agresivních, přičemž zabraňuje jejich pronikání do buněk. Mohou za to především polyfenoly, na které je tato rostlina extrémně bohatá. Použiji-li slova lékaře MUDr. Tomáše Kampe tak:„Síla přírodních antioxidantů „skalní růže“ poskytuje účinnou pomoc při infekcích a chrání tkáně před poškozením záněty“ v únoru je za cenu 1.069 Kč (sleva 240 Kč)

 

No a ještě na jeden produkt LR bych Vás ráda upozornila, protože to je to produkt pro naše nejmenší občánky. Je to tento měsíc  ALOE VIA Aloe Vera Baby Jemný krém na obličej a tělo –  Extra jemný, lehký krém na citlivou pokožku. Obsahuje 40 % Aloe Vera gelu a extrakt z bio měsíčku a panthenol. V únoru můžete koupit za 295 Kč (ušetříte 74 Kč). 

Tady je hned celá série, ta tubička vpravo je teď v akci

V únorovém katalogu je zase spousta zlevněných dalších produktů, které si určitě prohlédněte. Protože je v tomto měsíci Valentýn, tak pochopitelně je celá škála vůní ve slevě a jsou k dispozici i šperky.

Prostě zase je široká řada slev pro každého něco.

Doporučuji, určitě si katalog prohlédněte pozorně, odkaz najdete hned tady níže.

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud máte registraci LR, tak máte nákup výrazně cenově výhodnější.Pokud ještě registraci LR nemáte, ale rádi byste do svého života něco z LR zařadili, tak se mi ozvěte na telefon 603201096 a já Vám on-line registraci zařídím. Budete moci využívat všech akcí a slev i úžasného partnerského ABO programu.

Tak pro jistotu ještě jednou náhled na aktuální katalog:

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud cokoliv, tak mě aktivujte. Vaše Zdeňka, tel. 603201096 nebo e-mail: zstysova@seznam.cz