Aktuální informace LR

Vážení čtenáři a příznivci informací o produktech LR, na této stránce se budu snažit každý měsíc Vám poskytovat informace k produktům, které se dotýkají našeho zdraví.

No a pokud jste zaměřeni na vůně a krásu, tak prohlídkou katalogů, na které Vám níže dám odkazy, si můžete vybrat co si Vaše srdce bude přát.

Tak už tu máme dobu prázdnin, a snad i dobu tepla – Červenec 2020 a katalog LR má tentokrát motto: Pro zdraví a krásu

Tak jdeme na to:

V tomto měsíci nás LR vyzývá, abychom ani v létě nezapomněli na péči o své zdraví. Nachystalo si pro nás LR rovnou akční série nejžádanějších produktů pro zdraví.

LR LIFETAKT Reishi Plus Kapsle – dvoubalení. Reishi je medicinální houba se širokým spektrem léčebných látek, vhodná pro nás všechny, kteří chceme být zdraví a dožít se vysokého věku v dobré kondici.  Je sleva na dvoubalení, tedy 2 kusů. Dvou balení v červenci můžete zakoupit za 2.089 Kč (ušetříte 529 Kč), to se vyplatí, pokud vezmeme v úvahu, že pečuje o naše cévy, zuby, kosti, chrání nás před stresem a dalšími neduhy. 

Dalším produktem, který nás chrání, a na který bychom v tom denním shonu neměli zapomínat, je LR LIFETAKT Cistus Incanus Kapsle – dvoubalení je to ochrana před nemocemi všeho druhu, hlavně tedy těmi virovými. Mít doma zásobu dříve, než začnou podzimní plískanice je více než žádoucí. V červenci je tento produkt ve dvoubalení, takže Cistus Incanus Kapsle dvoubalení je za akční cenu 2.089 Kč (ušetříte 529 Kč). 

Dalším akčním produktem ve dvoubalení je LR LIFETAKT Women Phyto Kapsle – dvoubalení. Produkt, určený specielně pro ženy ve věku, kdy hormony začínají pracovat proti nám. Takže Women Phyto Kapsle pracují tak, aby vyrovnávaly rovnováhu v hormonálním prostředí ženských těl. Dvoubalení Women Phyto Kapslí můžete v červenci zakoupit za 1.489 Kč (ušetříte 381 Kč).

Dalším akčním produktem v tomto měsíci je ALOE VIA Sprej první pomoci. Lehký sprej pro péči o celé tělo s koncentrací 83 % Aloe Vera a 12 bylinných esencí. Pokožku zchlazuje, regeneruje a vrací ji do přirozené rovnováhy. V červenci Sprej první pomoci s rozprašovačem 400 ml jen za 399 Kč (ušetříte 100 Kč).

Novinkou v tomto měsíci je LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel ACAI – 1 litr.  Ideální prostředek obranyschopnosti těla, kdy podporuje imunitní systém, a to s letní příchutí acai, rybízem, lesním ovocem a medem a k tomu 85 % Aloe Vera. Cena tohoto produktu je 849 Kč.

V červencovém katalogu je zase spousta zlevněných dalších produktů, které si určitě prohlédněte. I v tomto letním prázdninovém měsíci je akce na oblíbenou řadu vůní LR CLASSICS kdy za 3 vůně, které si vyberete, zaplatíte jen 2. Takže zaplatíte jen 1.098 Kč. No, a to už se vyplatí. Navíc si volíte vůně dle své nálady. Vybrat si můžete z vůní pro ženy i muže, takže volný výběr. A to je velmi zajímavá nabídka, která se vyplatí. Jsou před námi svátky, narozeniny, ale v dohledu i vánoce, a kdo ví, zda je ještě jednou tahle akce letos objeví. Tak neváhejte!

Prostě zase je široká řada slev pro každého něco.

Doporučuji, určitě si katalog prohlédněte pozorně, odkaz najdete hned tady níže.

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud máte registraci LR, tak máte nákup výrazně cenově výhodnější.Pokud ještě registraci LR nemáte, ale rádi byste do svého života něco z LR zařadili, tak se mi ozvěte na telefon 603201096 a já Vám on-line registraci zařídím. Budete moci využívat všech akcí a slev i úžasného partnerského ABO programu.

Tak pro jistotu ještě jednou náhled na aktuální katalog:

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud cokoliv, tak mě aktivujte. Vaše Zdeňka, tel. 603201096 nebo e-mail: zstysova@seznam.cz