Aktuální informace LR

Vážení čtenáři a příznivci informací o produktech LR, na této stránce se budu snažit každý měsíc Vám poskytovat informace k produktům, které se dotýkají našeho zdraví.

No a pokud jste zaměřeni na vůně a krásu, tak prohlídkou katalogů, na které Vám níže dám odkazy, si můžete vybrat co si Vaše srdce bude přát.

Tak tu zase máme dobu, kdy se nám tu motá Coronavirus a zase máme značně omezené své životy. Ale zase už se nám přibližuje období Vánoc a tak je čas myslet na to, že abychom nemuseli běhat po obchodech s rouškami, tak je lépe kvalitní zboží si objednat, aby ho přivezli až domů  – Říjen 2020 a katalog LR má tentokrát téma pro muže:  Objevte tajemství pravé mužnosti!

Tak jdeme na to:

V tomto měsíci LR uvádí na trh super nový produkt specielně pro muže, 5 IN 1 MEN’S SHOT. Vše, co muž potřebuje, v jediné dávce. Inovativní Power Drink obsahuje skrytou sílu vybraných účinných látek z vědy i přírody, speciálně sladěných s potřebami mužů. Vaše řešení pro celý den v jediné denní dávce to-go. Pro více energie, zdravou pokožku, husté vlasy, atraktivní svaly i spolehlivou potenci. 30×25 ml. Cena 3.899 Kč, za sérii 3 ks (90 x25 ml) za 9.799 Kč.

A abychom nezapomněli na ženy, tak i pro ženy je tu 5 IN 1 BEAUTY ELIXÍR. Převratný Beauty  Elixír splní všech 5 přání pro krásu najednou: mladistvý vzhled, čistá pleť, pevná figura, zdravé vlasy a pevné nehty. 30×25 ml. Cena 3.899 Kč.

Dalším, tentokrát zlevněným produktem, který je velmi žádaný jsou LR LIFETAKT Colostrum Kapsle.Teď sem vkládám doporučení MUDr. Pavla Hanzelky: Colostrum představuje velmi účinný komplex již hotových protilátek s okamžitým účinkem na obranyschopnost organismu v kombinaci s látkami aktivně povzbuzujícími imunitní systém. Imunoglobuliny, růstové faktory, protibakteriální enzymy, colostrinin, laktoferin – to je výčet těch nejdůležitějších látek v mlezinu, které ve vzájemné souhře působí jako unikátní „injekce“ pro náš oslabený a infekcemi mnohokrát zkoušený imunitní systém. Studená technologie výroby zaručuje v kolostru maximální koncentraci všech účinných složek. 

Colostrum kapsle jsou v říjnu za akční cenu 1.089 Kč (sleva 196 ), trojbalení je za cenu 3.079 Kč (ušetříte 510 Kč) a to už se vyplatí. 

Další zajímavýn zlevněným produktem je LR LIFETAKT Woman Phyto Kapsle. Zase sem uvedu slova lékaře MUDr. Tomáše Kampe: „Přírodní extrakt fytoestrogenů z jetele lučního s vitamínem D a vápníkem obnovuje vitalitu a zajistí pohodu v období menopauzy“.

Woman Phyto Kapsle v říjnu můžete koupit za 765 Kč (ušetříte 170 Kč).

Dalším zlevněným produktem v říjnu je Mind Master Formula  Green z řady  LR LIFETAKT. Dám sem zase slova lékaře, tentokrát MUDr. Milana Čarvaše: “ Unikátní a zcela výjimečnou směsí přírodních složek, kterou musel sestavit člověk znalý významu jejich kombinace. Takovou sestavu těžko na trhu najdete a navíc v přírodním provedení. Působí proti stresu, který je nejčastější příčinou snížení imunity a tím onemocnění. Dodává tělu energii, je významným antioxidantem, urychluje hojení, zlepšuje činnost srdečně-cévního systému, zlepšuje rychlost nervových převodních vzruchů a podporuje léčbu neurodegenerativních chorob.“

V říjnu lze Mind Master Formula Green pořídit  za 275 Kč (ušetříte 84 Kč).

Na podporu našeho zdraví LR v říjnu zlevnilo také z kolekce LR LIFETAKT Cistus Incanus Bylinný Čaj. Cistus Incanus ocení všichni, kdo jsou citliví na změny počasí a často podléhají virózám a nachlazení, i ti, jejichž imunita je oslabena z jakéhokoliv jiného důvodu (špatné stravovací návyky, stres, zvýšený pracovní nápor, pooperační stav, rekonvalescence). Cistus Incanus bylinný čaj si v říjnu můžete koupit  za 445 Kč (ušetříte 114 Kč). Určitě Vám balení 250 g vydrží po celou zimu, čaj je velmi lahodný, obsahuje 95 % listů Cistus Incanus a 5 % listů osvěžující máty.

V říjnovém katalogu je další spousta zajímavých produktů, které si určitě prohlédněte.

Prostě zase je široká řada slev pro každého něco.

Doporučuji, určitě si katalog prohlédněte pozorně, odkaz najdete hned tady níže.

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud máte registraci LR, tak máte nákup výrazně cenově výhodnější. Pokud ještě registraci LR nemáte, ale rádi byste do svého života něco z LR zařadili, tak se mi ozvěte na telefon 603201096 a já Vám on-line registraci zařídím. Budete moci využívat všech akcí a slev i úžasného partnerského ABO programu.

Tak pro jistotu ještě jednou náhled na aktuální katalog:

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud cokoliv, tak mě aktivujte. Vaše Zdeňka, tel. 603201096 nebo e-mail: zstysova@seznam.cz

x