Aktuální informace LR

Vážení čtenáři a příznivci informací o produktech LR, na této stránce se budu snažit každý měsíc Vám poskytovat informace k produktům, které se dotýkají našeho zdraví.

No a pokud jste zaměřeni na vůně a krásu, tak prohlídkou katalogů, na které Vám níže dám odkazy, si můžete vybrat co si Vaše srdce bude přát.

Prosincový katalog LR má tentokrát již úplně vánoční naladění – motto: ŠŤASTNÉ A VESELÉ!– tak se na to jukněte

Tak jdeme na to:

V tomto měsíci nám LR naděluje spoustu dárků, které svádí k okamžité koupi takže: Vánoční dárkové balíčky  LR LIFETAKT ALOE VERA DRINKING Gelů 2×1 litr + zdarma Aloe Vera Sprej první pomoci (150 ml) . Lze si vybrat svoji oblíbenou variantu gelu (Tradiční s medem, Broskev bez slazení, Sivera s kopřivou, Freedom na klouby, Immune Plus na imunitu. Vždy jsou ve Vánočním balíčku 2 láhve Gelu + zdarma Sprej první pomoci. Tyto Vánoční balíčky můžete mít za 1599 Kč (ušetříte 99 Kč) a k tomu Sprej první pomoci (150ml) zdarma a balíček krásně vánočně zabalený.

Ještě na jeden Vánoční balíček Vás upozorním, a to je pro všechny, kteří mají doma nebo v dosahu děti. Protože LR udělalo krásný balíček právě pro děti. LR ALOE VIA – Aloe Vera Kids Care Série v dárkovém boxu. Tato série obsahuje  produkt 3v1 Šampon, kondicionér a sprchový gel + Magicky třpytivý zubní gel + zdarma mycí houba Elefant. Všechny výrobky pro děti jsou velmi jemné, a šetrné, mají vysoký podíl Aloe Vera Gelu, nepálí do očíček, usnadňují rozčesávání vlásků bez pištění a krásně voní přírodními výtažky z broskví. Zubí pasta posiluje dětskou sklovinu, ošetřuje dásně a chrání před zubním kazem. Pasta je vhodná od 0 do 6 let věku. Tuto sadu můžete mít  za 449 Kč (ušetříte 59 Kč), a k tomu budete mít ještě zdarma krásnou mycí houbičku Elefant a dáreček pěkně zabalený..

Abych Vás neochudila o oblíbené produkty LR, které jsou právě v prosinci ve slevě, tak vyberu ty nejpoužívanější a nejoblíbenější, na ostatní se pak můžete podívat do aktuálního katalogu.

Pro všechny, kdo chtějí mít svá střeva osídlená jen těmi správnými bakteriemi, tak právě pro ně je tento měsíc v akci  LIFETAKT  – PRO 12 KapsleVelmi účinný  preparát pro dobrý pocit s 1 miliardou bakterií v jedné kapsli s 12 bakteriálními kulturami a vlákninou. To vše v patentovaném zapouzdření, které se rozbalí až tam, kde se má rozbalit – ve střevech. V prosinci je tento poklad v kapsli za 1.099 Kč (ušetříte 246 Kč), a to už se opravdu vyplatí.

Dalším oblíbeným produktem, zvlášť pro ženy, které se dostávají do věku menopauzy, tak právě pro ně je připraven v laboratoři LR LIFETAKT WOMAN PHYTO Kapsle – kapsle na podporu v menopauze s izoflavony z červeného jetele ( 90 kapslí). V prosinci za cenu 765 Kč (sleva 170 Kč)

No a ještě na jeden produkt LR bych Vás ráda upozornila, protože to je produkt právě pro ty hektické chvíle, které dnes zažívá spousta lidí, a to nejen tím, že se nám blíží Vánoce, ale jsou lidé, kteří stresy zažívají celoročně. Právě pro ně i pro ty, co si hektické chvíle zažívají třeba jen týden v roce, tak pro všechny je tento měsíc v akci LIFETAKT Mind Master Extreme Performance Powder – Energetické „nakopnutí“  pro duševní a fyzickou výkonnost (rychlý přísun energie, ochrana před oxidačním stresem) ve formě to-go 14 sáčků po 2,5 g, které stačí jednoduše otevřít (nepotřebujete ani nůžky, ani nůž), nasypat do úst bez potřeby zapíjení a okamžitě nastartujete svou energii. Já osobně beru na dlouhé tůry na své dovolené. V prosinci si tohoto nakopávače můžete koupit za 599 Kč (ušetříte rovných 150 Kč). 

V katalogu na prosinec zase nepřehlédněte symbol SRDCE, produkty označené tímto symbolem koupíte vždy v dárkovém vánočním balení.

V přehledu je těch dárků tolik, že se jsou na 2 stranách A4, takže se určitě podívejte. Jsou to fakt moc pěkné a hodnotné dárky. Najdete tam dárečky pro  děti, ale i pro muže a ženy. Prostě pro všechny.

Doporučuji, určitě si katalog prohlédněte pozorně, odkaz najdete hned tady níže.

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud máte registraci LR, tak máte nákup výrazně cenově výhodnější.Pokud ještě registraci LR nemáte, ale rádi byste do svého života něco z LR zařadili, tak se mi ozvěte na telefon 603201096 a já Vám on-line registraci zařídím. Budete moci využívat všech akcí a slev i úžasného partnerského ABO programu.

Tak pro jistotu ještě jednou náhled na aktuální katalog:

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud cokoliv, tak mě aktivujte. Vaše Zdeňka, tel. 603201096 nebo e-mail: zstysova@seznam.cz