Aktuální informace LR

Vážení čtenáři a příznivci informací o produktech LR, na této stránce se budu snažit každý měsíc Vám poskytovat informace k produktům, které se dotýkají našeho zdraví.

No a pokud jste zaměřeni na vůně a krásu, tak prohlídkou katalogů, na které Vám níže dám odkazy, si můžete vybrat co si Vaše srdce bude přát.

Říjnový katalog LR má tentokrát motto: Fit pro podzimní dny! – tak se na to jukněte

Tak jdeme na to:

Na tento měsíc nám LR  změnilo akci na Colostum a místo toho tekutého je v akci série LR LIFETAKT Colostrum Kapsle Série 3 ks ale  i 1 balení je ve slevě. Oblíbený funkční prostředek tentokrát ve formě kapslí na budování a posilování naší imunity. Teď je ten nejvhodnější čas začít tento prostředek užívat a zejména na podporu Vás dospělých a dětí, které jsou navyklé polykat kapsle. Braňte se celá rodina před rýmami, kašlem a chřipkami či dalšími virózami. Tuto sérii 3 ks si v říjnu  můžete pořídit za 3.079 Kč (ušetříte 776 Kč), jednotlivé balení (60 kapslí) je v říjnu pouze za 1.089 Kč (ušetříte 196 Kč).

Novinkou v tomto měsíci  je: LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel Immune Plus,  což je ideální právě v tomto období, protože jeho složení je unikátní. Obsahuje 85 % AV, k tomu špetku zázvoru, citron, selen, zinek, med  a vitamín C. Pro koho je vhodný:

  • pro normální tvorbu kolagenu
  • pro normální funkci kostí
  • pro normální funkci chrupavek
  • pro normální energetický metabolismus
  • pro normální činnost nervové soustavy.

V říjnu si tuto novinku můžete pořídit buď jako litrovou láhev za 849 Kč nebo jako sérii 6 ks za 4.599 Kč.

 

Tento měsíc je v akci také velmi oblíbený produkt, a to je Aloe Vera Extra svěží zubní pasta. Ta obsahuje 43 % Aloe Vera a bio výtažek z Echinacei. Pasta jemně a důkladně čistí jak zuby, tak i dásně. Zajistí pocit příjemné svěžesti v ústech. Tato zubní pasta je bez fluoridů. V říjnu si můžete tuto zubní pastu koupit za 125 Kč (ušetříte 34 Kč).

 

V rámci podzimních preventivních akcí bych doporučila ještě slevu na LR LIFETAKT Cistus Incanus Bylinný čaj. Opravdu moc lahodný čaj, který chrání naši imunitu celou zimu. V říjnu si můžete tento čaj pořídit za 445 Kč (ušetříte 114 Kč). 

 

Ještě jednu novinku tento měsíc LR uvádí na trh, a je pro naše malé dětičky. Lze ji koupit jako sérii AV Jungle Friedens Série za 449 Kč, a jsou v ní zahrnuty:

  • 3v1 Šampon, kondicioner a sprchový gelza 349 Kč
  • Magicky třpytivý zubní gelza 159 Kč
  • Lze je koupit buď samostatně, nebo výhodněji v sérii (ušetříte 59 Kč).

 

V katalogu najdete v říjnu mnoho dalších slev, takže se určitě  podívejte na on-line katalog.

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud máte registraci LR, tak máte nákup výrazně cenově výhodnější.Pokud ještě registraci LR nemáte, ale rádi byste do svého života něco z LR zařadili, tak se mi ozvěte na telefon 603201096 a já Vám on-line registraci zařídím. Budete moci využívat všech akcí a slev i úžasného partnerského ABO programu.

Tak pro jistotu ještě jednou náhled na aktuální katalog:

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud cokoliv, tak mě aktivujte. Vaše Zdeňka, tel. 603201096 nebo e-mail: zstysova@seznam.cz