Aktuální informace LR

Vážení čtenáři a příznivci informací o produktech LR, na této stránce se budu snažit každý měsíc Vám poskytovat informace k produktům, které se dotýkají našeho zdraví.

No a pokud jste zaměřeni na vůně a krásu, tak prohlídkou katalogů, na které Vám níže dám odkazy, si můžete vybrat co si Vaše srdce bude přát.

Tak už tu máme dobu, kdy se nám blíží začátek školního roku, takže doba, kdy spoustu z nás čeká více povinností, ale je taky dobře se začít připravovovat na dobu, kdy už nebude tolik tepla  – Srpen 2020 ale katalog LR má ještě letní téma :  Léto ještě nekončí!

Tak jdeme na to:

I v tomto měsíci nás LR vyzývá, abychom ani v srpnu nezapomněli na péči o své zdraví. Nachystalo si pro nás LR rovnou akční série nejžádanějších produktů pro zdraví. A pokračuje v sériích po 2 kusech těch nejžádanějších produktů.

LR LIFETAKT Activ Pro 12 dvoubalení. Ta nejúčinnější  probiotika na našem trhu s prebiotiky v patentovaném zapouzdření, kdy se obsah kapsle vybalí až tam, kde má, v našich střevech. Dvoubalení v srpnu můžete zakoupit za 2.149 Kč (ušetříte 541 Kč), to se vyplatí, protože naše střeva si dobrou péči zaslouží. 

Dalším oblíbeným produktem, který je tento měsíc ve dvoubalení, je známý odkyselovač  LR LIFETAKT Pro Balance tablety- dvoubalení. Kromě toho, že odkyseluje, má také výborný vliv na naše nervy a svaly. Ve dvoubalení je 2×360 tablet, a užívají se až 3x denně a obvykle se začíná se 4 tabletami a postupně se dávkování snižuje až na 3x denně 1 tableta. Podle toho, jak se nám stabilizuje pH. V srpnu je tento produkt ve dvoubalení, takže Pro Balance Tablety ve dvoubalení je za akční cenu 1.789 Kč (ušetříte 449 Kč). 

Dalším akčním produktem ve dvoubalení je LR LIFETAKT Activ Freedom Kapsle – dvoubalení. Produkt, určený pro všechny, kdo chtějí mít v pořádku svaly a kosti a normální kvalitu pojivových tkání. V denní dávce (2×1 kapsle) najdete 83 % vitamínu E, 50 % vitamínu D  a 50 % manganu. Produkt je bez laktózy a bez lepku. Dvoubalení Activ Freedom Kapslí můžete v srpnu zakoupit za 1.669 Kč (ušetříte 429 Kč).

Dalším akčním produktem ve dvoubalení je LR Lifetakt FIBER Boost Nápoj v prášku.  Čistá vláknina pro naše lepší trávení.V srpnu dvoubalení Fiber Boost  získáte za akční cenu 1.349 Kč (ušetříte 349 Kč).

 

Jako novinkou v tomto měsíci je stále veden LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel ACAI – 1 litr.  Ideální prostředek obranyschopnosti těla, kdy podporuje imunitní, a to s letní příchutí acai, rybízem, lesním ovocem a medem a k tomu 85 % Aloe Vera. Cena tohoto produktu je 849 Kč.

V srpnovém  katalogu je zase spousta zlevněných dalších produktů, které si určitě prohlédněte.

 

Prostě zase je široká řada slev pro každého něco.

Doporučuji, určitě si katalog prohlédněte pozorně, odkaz najdete hned tady níže.

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud máte registraci LR, tak máte nákup výrazně cenově výhodnější.Pokud ještě registraci LR nemáte, ale rádi byste do svého života něco z LR zařadili, tak se mi ozvěte na telefon 603201096 a já Vám on-line registraci zařídím. Budete moci využívat všech akcí a slev i úžasného partnerského ABO programu.

Tak pro jistotu ještě jednou náhled na aktuální katalog:

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud cokoliv, tak mě aktivujte. Vaše Zdeňka, tel. 603201096 nebo e-mail: zstysova@seznam.cz