Aktuální informace LR

Vážení čtenáři a příznivci informací o produktech LR, na této stránce se budu snažit každý měsíc Vám poskytovat informace k produktům, které se dotýkají našeho zdraví.

No a pokud jste zaměřeni na vůně a krásu, tak prohlídkou katalogů, na které Vám níže dám odkazy, si můžete vybrat co si Vaše srdce bude přát.

Už se nám pomalu hlásí jaro a máme tu Březen 2020 a katalog LR má tentokrát motto: Imunita v každé kapsli i na jaře!

Tak jdeme na to:

V tomto měsíci nás LR vyzývá, abychom si chytili svůj první střípek jara a využili parádních akcí, jež si pro nás v tomto měsíci nachystali. No a protože v minulém měsíci bylo v akci tekuté Colostrum, tak tentokrát můžeme posilovat svoji imunitu  Kapslemi, akce je totiž na  LR LIFETAKT Colostrum Kapsle- já zde použiji slova lékaře MUDr. Pavla Hanzelky: „Colostrum představuje velmi účinný komplex již hotových protilátek s okamžitým účinkem na obranyschopnost organismu v kombinaci s látkami aktivně povzbuzujícími  imunitní  systém. Imunoglobuliny, růstové faktory, protibakteriální enzymy, colostrinin, laktoferin – to je jen výčet těch nejdůležitějších látek v mlezivu, které ve vzájemné souhře působí jako unikátní „injekce“ pro náš oslabený a infekcemi mnohokrát zkoušený imunitní systém. Studená technologie výroby zaručuje v kolostru maximální koncentraci všech účinných složek“.  Je sleva na jedno balení i na sérii 3 kusů. Jedno balení v březnu můžete zakoupit za 1.089 Kč (ušetříte 196 Kč) a sérii 3 ks za cenu 3.079 Kč (ušetříte rovných 510 Kč). Nezdá se vám to zajímavé? Určitě doporučuji koupit, viry okolo nás létají, karantény hrozí, tak s tím je potřeba něco pro sebe a své blízké udělat!

Dalším produktem, který nás chrání a na který bychom v tom denním shonu neměli zapomínat, je LR LIFETAKT PRO 12 je to úžasné probiotikum. PRO 12 Kapsle jsou obohaceny podpůrným probiotikem: nestravitelnou složkou stravy, která probiotiku poskytuje živiny a podporuje jejich správný růst a aktivitu. Nejdůležitějším ukazatelem kvality probiotik je míra schopnosti přežít přechod kritickou pasáží žaludku. Studie ukázaly, že dvojité patentované mikrozapouzdření PRO 12 tomuto riziku zabraňuje a kapsle se díky „ochrannému plášti“ dostává do střeva neporušená.

Zase sem uvedu citaci lékaře MUDr. Pavla Hanzelky: „Pro 12 Kapsle jsou unikátní kombinací dvanácti kmenů probiotických bakterií, navíc díky mikrozapouzdření ochráněných od nežádoucího vlivu žaludeční kyseliny. Probiotické baktérie zlepšují stav střevní mikroflóry, upravují trávení, snižují rizika vzniků střevních zánětů i nádorů a přes střevní stěnu trénují a posilují imunitní systém celého těla. Jejich užití je tak značně široké a uplatní se nejen v pomocné léčbě řady střevních onemocnění, ale například také u alergiků, astmatiků či ekzematiků.“ 

V březnu je produkt PRO 12  (30 kapslí) za akční cenu 1.099 Kč (ušetříte 246 Kč). Produkt z vlastní zkušenosti doporučuji. Všichni potřebujeme obsadit svá střeva těmi dobrými bakteriemi. Těch špatných jsme si tam nastřádali dost.

Abych Vás neochudila o oblíbené produkty LR, které jsou právě  ve slevě, tak vyberu ty nejpoužívanější a nejoblíbenější, na ostatní se pak můžete podívat do aktuálního katalogu.

Pro ty, co se chtějí dobře starat o své zuby, je tu tento měsíc v nabídce – Micro Silver Zubní pasta ve dvoubaleníTahle pasta působí jako prevence paradontózy, odstraňuje mikroorganismy. Působí proti zápachu z úst. Obsažený minerál Hydroxyapatit obnovuje zubní sklovinu. Zubaři doporučují používat tuhle zubní pastu 2x denně, dál doporučují nanést trochu zubní pasty na jazyk a chvíli počkat. Eliminujeme tak bakterie, které způsobují zápach z úst. Tuhle pastu je vhodné aplikovat i na mezizubní kartáčky.V březnu je tento dvojprodukt  za 445 Kč (ušetříte 153 Kč),

Dalším oblíbeným produktem v obdobích podzim, zima a nestabilní jaro je  LR LIFETAKT Cistus Incanus Bylinný čaj – 250 gramů. Čaj na podporu imunity, který je velmi účinný v boji se všemi druhy virů, včetně vysokoagresivních. Co tento čaj obsahuje? 95 % listů Cistus Incanus a  5 % listů osvěžující máty. Používá se 1 vrchovatá kávová lžička na šálek. Zaléváme vroucí vodou a necháme 8-10 minut louhovat. Použiji-li slova lékaře MUDr. Tomáše Kampe tak:„Síla přírodních antioxidantů „skalní růže“ poskytuje účinnou pomoc při infekcích a chrání tkáně před poškozením záněty“ v březnu je tenhle zázračný  a chutný čaj, který navíc posílí Váš pitný režim, za cenu 445 Kč (sleva 114 Kč)

V březnovém katalogu je zase spousta zlevněných dalších produktů, které si určitě prohlédněte. Protože je v tomto měsíci MDŽ, tak pochopitelně je celá škála vůní ve slevě, a je i akce na oblíbenou řadu vůní LR CLASSICS kdy za 3 vůně, které si vyberete, zaplatíte jen 2 (prostě ušetříte 549 Kč). No, a to už se vyplatí. Navíc si volíte vůně dle své nálady. A vůně jsou jak pro ženy, tak i pro muže, i muž by si v té nabídce vybral.

Prostě zase je široká řada slev pro každého něco.

Doporučuji, určitě si katalog prohlédněte pozorně, odkaz najdete hned tady níže.

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud máte registraci LR, tak máte nákup výrazně cenově výhodnější.Pokud ještě registraci LR nemáte, ale rádi byste do svého života něco z LR zařadili, tak se mi ozvěte na telefon 603201096 a já Vám on-line registraci zařídím. Budete moci využívat všech akcí a slev i úžasného partnerského ABO programu.

Tak pro jistotu ještě jednou náhled na aktuální katalog:

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud cokoliv, tak mě aktivujte. Vaše Zdeňka, tel. 603201096 nebo e-mail: zstysova@seznam.cz