Aktuální informace LR

Vážení čtenáři a příznivci informací o produktech LR, na této stránce se budu snažit každý měsíc Vám poskytovat informace k produktům, které se dotýkají našeho zdraví.

No a pokud jste zaměřeni na vůně a krásu, tak prohlídkou katalogů, na které Vám níže dám odkazy, si můžete vybrat co si Vaše srdce bude přát.

Srpnový katalog LR má tentokrát motto: Cenově výhodné série jsou zase tady – tak se na to jukněte

Tak jdeme na to:

Na tento měsíc nám LR připravilo zajímavé série, takže vybírám např. LR LIFETAKT ProBalance Tablety Série 2 ks. Oblíbené funkční odkyselovadlo, které našim tělům dodá cenné zásadotvorné minerály a stopové prvky pro naši vnitřní rovnováhu. Tuto sérii si v srpnu můžete pořídit za 1.835 Kč (ušetříte 403 Kč)

Slevu tento měsíc udělalo LR na: LR LIFETAKT Fiber Boost -sérii 2 ks,  což bych doporučovala využít, protože vláknina je významným kamenem naší stravy. Přispívá k normální látkové výměně mikroživin. Pomáhá k lepšímu vstřebávání bílkovin, sacharidů i tuků. Přispívá taky k udržování vyrovnané hladiny krevního cukru. Po použití nás nehoní mlsná. Používáme jako nápoj 1x denně vždy čerstvou dávku mezi 2 hlavními jídly. Návod: 2 odměrky po rysku ideálně v shakeru rozmícháme s 200 ml tekutiny (buď polotučného mléka nebo mléka bez laktózy, nebo smícháme s vodou) a hned vypijeme. Budeme při tom dbát na dostatečný pitný režim (abychom neměli zácpu). V srpnu si tuto sérii můžete koupit za 1.355 Kč (ušetříte 343 Kč)

Tento měsíc je v akci také velmi oblíbený produkt, který rádi uvidí Vaše ústa. LR ALOE VIA Aloe Vera Zubní pasta Sensitive – obsahuje 40% Aloe Vera Gelu a komplex minerálů, čistí sice důkladně, ale velmi jemně. V srpnu si můžete koupit za 119 Kč(ušetříte rovných 30 Kč)

 

V srpnu za zmínku stojí také série  Mind Master Mix série 2 ks plus zdarma Paměťová hra. Mind Master si můžete zvolit jaký druh chcete, zda Zelený čaj nebo Červené hrozny. Ale vždy k tomu dostanete zdarma Paměťovou hru. Takže  ke zklidnění negativních emocí, pro aktivní činnosti a plné soustředění.V srpnu si tuto aktivní sérii můžete koupit za 569 Kč (sleva 149 Kč)

Akčních produktů je tolik, že mi nedá, abych Vás neupozornila na jedinečný a na trhu unikátní komplex LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixír Série 3 ks – Revoluční produkt, který plní 5 přání najednou: mladistvý vzhled,  bezvadná pleť, jemné tělo, vitální vlasy a silné nehty. Jedna dávka denně je vhodná i na cesty, je účinná, ale navíc i zdravá a přirozená. Elixír s příchutí ovoce využívá síly přírody a obejde se bez sladidel, umělých barviv,laktózy a lepku.V jedné dávce najdete 2,5 g kolagenních peptidů, 50 mg kyseliny hyaluronové, cennou měď a účinný zinek. 9 vitamínů ve vysoké koncentraci – 100% vit.E, riboflavinu, niacinu, vitamínu B6, biotinu, vit. B12, vit. C a 75 % vit. A a vit. D. Kromě toho elixír obsahuje 20 % Aloe Vera Gelu, výtažek z červených pomerančů, z borůvek, z rozchodnice růžové a ze zeleného čaje. Před použitím je potřeba ampuli protřepat. V srpnu si tuto unikátní sérii můžete koupit za 9.799 Kč (ušetříte 1.898 Kč)

Pro milovníky vůní LR připravilo v srpnu taky akci na LR Classics Sérii vůní 3 za cenu 2 . Vybrat si můžete kombinaci dámská, či pánská vůně, prostě namíchat si sérii 3 kusů podle svých preferencí a zaplatíte jen 2 ks. To se vyplatí, ne? Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit, protože LR má vůně opravdu kvalitní. No a pro ty odpovědné, můžete si schovat a použít na Vánoční dárečky. Vždyť v konečné fázi zaplatíte za 3 ks jen 1.099 Kč.

V katalogu najdete v srpnu sady na kde co, takže určitě se podívejte na on-line katalog.

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud máte registraci LR, tak máte nákup výrazně cenově výhodnější.Pokud ještě registraci LR nemáte, ale rádi byste do svého života něco z LR zařadili, tak se mi ozvěte na telefon 603201096 a já Vám on-line registraci zařídím. Budete moci využívat všech akcí a slev i úžasného ABO programu.

Tak pro jistotu ještě jednou náhled na aktuální katalog:

http://partner.lr-czech.com/LrKatalog.aspx

Pokud cokoliv, tak mě aktivujte. Vaše Zdeňka, tel. 603201096 nebo e-mail: zstysova@seznam.cz