E-shop

Vážení,

tuto stránku jsem Vám zřídila, abyste měli přímý přístup k nákupu zdravých produktů, které mám vyzkoušené a doporučuji je dál.

Takže zde najdete přímý přístup pro nákup homocysteinových doplňků, kde se nám nabídka postupně rozšiřuje

Nově Lecithin zakoupíte i s vitamíny na snižování Homocysteinu

Homocysteinové vitamíny,

tj. Homocystein Vitality s betainem (snižující) – pro ty, co snižují, Homocystein Vitality s Aloe Vera (udržovací) – pro ty, co mají hladinu kompenzovanou

Homocystein Vitality s betainem
Homocystein Vitality s Aloe Vera

 

 

 

 

 

a

 

 

 

 

Magnesium Vitality (magnezium – hořčík)

Taky Mega Lecithin Vitality za 240 Kč

ty koupíte zde

a v tomto e-shopu můžete najít i další zajímavé produkty, jako např. Vit. D3 + K2 , Zinek nebo Jód, nápoj na rovnání pH a další produkty. Určitě si v hledáčku rozklikněte a najdete přesný popis.

ACTIVSTAR.EU

No a přátelé Slováci vyrábějí úžasné produkty, a všichni, kdo u mě projde měřením na kvantovém analyzátoru, dostává do rukou souhrnnou zprávu, kde jsou doporučené produkty právě od nich. Jsou koncipovány podle čínské medicíny a jsou vždy v opravdu výborně vstřebatelných formách.

Tyto unikátní produkty si můžete pořídit tady

Spreje: např. Vitamín C, Hořčík, Boswelia, Canabis, Nano-spreje.

Nápoje: Zdravé kávy (s cordycepsem, s reishi, s shitake, s macca). Dál např. Activminerals, Activ3, Activcell, Activstart, Activdetox, Activbody.

Z kapslí zmíním pouze Chitosan a Activcordyceps – to jsou fakt špice.

 

Calivita

je dalším obchodem ze zdravými produkty, na který Vás zvu. Můžete si tu vybrat například Vitamín C z přírodních zdrojů, nebo Koenzym Q10 v rozpustné podjazykové formě. A stovky dalších výborných produktů.

Nakupovat doplňky v lékárnách se dnes už opravdu nevyplatí.

Calivita E-shop najdete i tady 

Vitamíny či další produkty, které si vyberete ze široké nabídky, Vám budou nabídnuty za partnerské ceny. Této nabídky rozhodně využijte, stanete se registrovaným partnerem a budete mít nákup vždy s 25 % slevou.

 

V případě jakýchkoliv dotazů či problémů mě kontaktujte na telefonu 603201096 nebo na e-mailu: zstysova@seznam.cz