Informace z poradny

Moje poradna v době Koronové funguje na přání, tedy na základě telefonické domluvy.

Mám pro Vás rezervovány 2 dny v týdnu, a to středu a pátek, kdy provádím měření Kvantovým analyzátorem a poskytuji konzultace k Homocysteinu. Ale i v  tyto dny je potřeba se objednat.

Tak se na Vás těším!


Koukám, že už jsem tu dlouho nebyla, teď momentálně máme zimu a i v Lounech nám napadlo docela slušně sněhu.

Já jak jsem psala minule, tak pravidelně jezdím do Plzně do své školičky pro získání nějakých těch lékařských znalostí. Už jsem absolvovala Kurz první pomoci, který nám dali navíc do 1. semestru školy. Teď nás bude čekat zase nějaká ta psychologie navíc.

Co je ale pro Vás zajímavé, že jsem si pořídila úžasného diagnostického pomocníka – Kvantový rezonanční magnetický analyzátor. Ten umí tolik věcí, se kterými se zatím učím pracovat, abych ho mohla využívat na 100 %. No a proto v měsíci únoru a do 15.3.2019 mám akci pro všechny, kdo se přihlásí. Získají výraznou slevu. Víc informací dám osobně na telefonu 603201096, můžete mi taky psát na e-mail: zstysova@seznam.cz


Po teplém jaru nám přišlo i teplé léto a co nám dokazuje teď, to je fakt vedro.

V takovýchto vedrech si dávejte klídek, dělejte si pohodičku a žádné stresové situace si do života nepouštějte. Doporučuji jen lehkou četbu, úsměvné filmy či hravé rádio. V létě je i doba dovolených, letos neprohloupil ani ten, kdo nepodnikal dlouhé autobusové či letecké přesuny. Já jsem zjistila, že ideální je trávit tohle vedro v chládku pod velkým ořešákem, tam se i dobře odpočívá a čte.

Já jsem už taková, že pořád něco studuju, abych Vám mohla radit lépe a lépe. Od podzimu začínám 4-semestrální studium na lékařské fakultě, tak se těšte, jak budu chytrá.

No a Vy pochopitelně můžete využít toho prázdninového období na to, nechat si přeměřit hladinu Homocysteinu, po ránu ještě takové vedro není a do 8 hodin už zase můžete být tam, kde chcete den trávit.

Ráda Vás zase uvidím. Krásné léto, přátelé!


Máme tu jaro 2018, je po Velikonocích a příroda se nám začala probouzet!

Takže je čas na jarní očisty, kdy nám už začínají rašit kopřivy, pampelišky, medvědí česnek, sedmikrásky kvetou. Takže využíváme těchto prvních jarních rostlinek k oživení naší stravy. Pořád je ještě čas čistit si játra, ty mají svůj aktivní čas až do 15.5. Kdo snáší Ostropestřec Mariánský, tak využívejte, protože Ostropestřec je jediná bylinka, která opravdu působí na regeneraci našich Jater. Vy víte, že játra jsou naší největší chemickou továrnou v těle a mají také nejlepší regenerační schopnost ze všech našich tělních orgánů. Takže játrům rozhodně jejich očistu dopřejte. Zaslouží si to!

Medvědí česnek

Mám dobrou zprávu, protože naše laboratoř v Lounech nám oznámila, že na odběr Homocysteinu lze přijít kterýkoliv den. Ale já bych se přimlouvala, pokud to jen půjde, abyste využívali stále toho domluveného pátku do 8 hodin. Ostatní dny totiž bývají dost nabité a je zbytečné dlouho čekat na odběr. Pátky máme téměř pro sebe, takže klid a rychlé odbavení.Jen prosím, vždy mi nahlaste, když se rozhodnete jít na odběr, potřebuji to vědět alespoň den předem.

Přeji Vám krásné jaro a nezapomínejte si hlídat své zdraví, to je chodit pravidelně na kontrolu Homocysteinu (pokud snižujeme, tak v rozmezí 1-3 měsíců, pokud máme stabilizovanou hladinu Homocysteinu, tak ideálně 1x ročně zkontrolovat. Já sama jsem zářný případ, kdy pokud s vitamíny polevím, tak jde Homocystein nahoru.

Samozřejmě na stránce e-shop máte přímý přístup do e-shopů na nákup vitamínů a dalších doplňků za zlevněné ceny. Nově nám e-shop s homocysteinovými vitamíny přidal i Mega Lecithin Vitality, kvalitní Lecithin, který je dopňkem při snižování Homocystenu. Takže si tam pro objednávku Lecithinu i s Homocystein Vitality určitě skočte.

Odkaz máte i Zde 


Tak už tu máme Adventní čas!

Teď je to období, kdy obvykle máme minimum času na to zabývat se svým zdravím, pokud ovšem zdraví nemáme jako svoji prioritu, to je pak úplně jinak.

Faktem ale je,  že co jste nestihli v listopadu, tak už v prosinci těžko dohoníte, i když krev na zjištění hladiny homocysteinu si můžete nechat odebrat i v prosinci, máme tu pátky:

8.12., 15.12., 22.12. a pak už bych zdravotníkům dopřála volníčko.

Platí, že bych byla ráda, pokud se rozhodnete jít si nechat krev odebrat, kdybyste si mi do čtvrtka před tím pátkem do oběda dali vědět, buď na e-mail: zstysova@seznam.cz. nebo na telefon 603201096. Prosím!!!

No a dovolte, abych Vám popřála láskyplný Advent, přívětivého Ježíška, který Vám přinese něco milého, co byste si sami nekoupili (nebo si pro svého Ježíška sami vyberte něco, co byste si normálně sami nekoupili). Užijte si ve zdraví všechen ten ruch i následný odpočinek ve chvílích svátečních a do toho Nového roku vstupte tou pravou nohou, ať je celý příští rok Vaším nejlepším rokem, a zdraví nechť Vám opravdu slouží.

A já tu pro Vás budu i nadále tvořit a v poradně se starat o Vaše dobro a zdraví.


Vánoční bláznění už v obchodech začíná!

Listopad je ideální měsíc dohonit to, co jsme v průběhu roku nestihli, takže i vyšetření na Homocystein. Co nestihneme v listopadu, už v prosinci obvykle  nedoženeme.

Takže v listopadu v Lounech na našem oblíbeném odběrovém místě stále platí všechny pátky mezi 6,30 a 8.00 hodin. 

Jen prosím, o oznámení, pokud si některý pátek vyberete. Vše funguje standartně, nahlásíte se, že jdete z poradny Dr. Erbena, vezmou si od Vás kartičku zdravotní pojišťovny, odeberou krev a následně Vás požádají o zaplacení 522 Kč a vrátí kartičku.

Samozřejmě můžete požádat svého lékaře, aby Vás odeslal spolu s dalšími odběry i na Homocystein, pak si jen nechte výsledek okopírovat a domluvte si termín v naší poradně k dalšímu postupu.


Tak tu máme podzim. Už se na hřející sluníčko nemůžeme na 100 % spolehnout! Ale přesto si každý podzimní paprsek užívejte!

Ovšem nezapomínejte, že Homocystein je potřeba si hlídat, pokud se chceme dožít slušného věku v dobré fyzické i psychické kondici. Proto, pokud máte resty, tak neváhejte a přijďte si změřit Homocystein. 

V Lounech lze v pátky 6.10.,13.10., 20.10., 27.10. a 3.11.

V Lounech stále platíme 522 Kč/odběr, hodiny odběru se nemění – od 6.30 – ideálně mezi  7.00 a 8.00 hodin.

Za poradenství v Poradně se platí 500 Kč/osoba, množstevní sleva je za spřízněnou skupinku osob 2 a více.

Stále platí, že pokud dáte dohromady skupinku 4 a více osob, na jeden odběrový pátek, tak si budete moci zvolit pátek, který chcete.

No a platí, že pokud si vyberete některý pátek, tak prosím do čtvrtka do 12 hodin (před pátečním odběrem) se mi nahlásit, abych mohla předat dál do laboratoře. Aby s Vámi počítali.

Pro zájemce z Ústí a okolí je k dispozici odběrové místo AeskuLab přímo v centru Ústí nad Labem – Masarykova 3488/1,v 1. poschodí administrativní budovy. Odběry na Homocystein by od srpna 2017, měly být vždy v Úterý a ve Čtvrtek, a je potřeba se dostavit před 9. hodinou. Ideálně 8.45 – 8.50 hodin. Svoz je plánován na  9. hodinu. 

Mám informaci, že už je na tomto odběrovém místě stálý personál, takže by vše mělo být O.K. Telefonicky je možno se s odběrovým místem předem spojit na tel. 735708263.

Odběr v Ústí stojí 603 Kč a protože tam jinak peníze nevybírají, tak prosí o přesnou částku (nemají z čeho vracet).

Hlaste se, že jste z poradny v Lounech, a aby se mohly poslat výsledky e-mailem, tak jim budete muset podepsat informovaný souhlas. Pokud budete souhlasit, tak výsledky přijdou ke mně do poradny na můj e-mail: stysova@rean.cz. A já Vás pak budu kontaktovat.


Má odpočinková část května 2017

Já jsem tu víc než polovinu května nebyla a užívala jsem si odpočinek v Itálii u moře. Navzdory květnu bylo úplně perfektní počasí a teplá mořská voda i svojí čistotou lákala ke koupání. Moc jsem letos nefotila, ale pohled z našeho apartmánu jsem jsem pro Vás udělala. V květnu se tradičně koná v Bibione turnaj plážového volejbalu, kam se sjíždí sportovci z celé Evropy (i naše jsme viděli) – to jsem pro Vás taky vyblejskla. No a k našim výletům u tradičně každý rok patří pěší tůra k majáku (cca 16 km). K naší radosti po létech opuštěnosti se maják probouzí k životu a letošní léto už vypadá, že bude i s restaurací a kulturním WC.

Pohled z našeho apartmánu
Bibione žije plážovým volejbalem
Maják ožívá

 

V květnu mám pro Vás v Lounech termín na změření homocysteinu:

Pátek 5.5.2017

Další termíny v květnu nejsou, dál se uvidíme až v červnu.


V dubnu si můžete nechat v Lounech změřit homocystein

k dispozici jsou pátky 7.4. a 21.4. a 28.4.

Pokud dáte dohromady skupinku alespoň 5 lidí, tak si můžete vybrat pátek, který se Vám bude líbit a nejlépe vyhovovat.

Novinkou je také to, že od 3.2.2017 lze v našem e-shopu koupit nový produkt, který jste dosud museli shánět po lékárnách. Je to Magnesium Vitality, který je opět balený po 120 tobolkách. Každá tobolka obsahuje 50 mg hořčíku v jeho nejlépe vstřebatelné formě a 10 mg vitamínu B2 (Riboflainu) s pozvolným působením. Balení je za 395 Kč (čímž ušetříte cca 50 Kč proti nákupu jednotlivých vitamínů, které navíc nemají takovou účinnost.

Magnesium Vitality

Pokud nemáte spojení na náš eshop a chtěli byste si naše podpůrné produkty koupit, tak tady Vám spojení předávám:

http://15.hcy-vitality.cz


Vítejte v roce 2017

Pro Vás, kteří jste si nechali resty z minula na kontrolní odběry hladiny homocysteinu, tak pro Vás vyhlašujeme, že v lednu si můžete nechat změřit hladinu homocysteinu v tyto pátky:

PÁTEK 6.1., 13.1. a 20.1.

Platí, že v tyto dny je potřeba dostavit se nejpozději do 8.00 hodin na odběrové místo (Poliklinika Louny, 3.podlaží – žlutě vymalované stěny, křídlo C na konci odběrová místnost AeskuLab.), s sebou mít kartičku pojišťovny a hotovost 522 Kč (zatím nemám informace, že by se cena změnila). Chodíme nalačno, ale je dobré se napít, abychom se zavodnili a krev dobře tekla.

Budu Vám vděčná, pokud mi do čtvrtka do 12 hodin nahlásíte, pokud budete chtít využít některého pátečního odběru.


Dovolte, abych Vám popřála opravdu pohodové Vánoční svátky a šťastný vstup do toho nového roku 2017.

A přeji Vám, ať Vás andělé z tohohle obrázku provázejí celý rok, užijte si ho, ať je pro Vás úspěšný, ať Vám zdraví dobře slouží a pokud budete chtít ve svém životě něco změnit, zdraví si vylepšit, tak nezapomeňte, že jsem tu pro Vás.

sroceni-andelu


Vyhlášené odběrové pátky do konce roku 2016

Listopad 2016 – pátky 18.11. a 25.11. 

Prosinec 2016 – pátky 2.12., 9.12. a 16.12.

Pak už si v klidu užívejte Vánočních a Novoročních radovánek.

A pak už tu bude rok 2017, a budeme pokračovat ve vylepšování svého zdraví, co Vy na to?


Podzim 2016

Poradna funguje normálně, tj. na objednávky. Odběry na zjištění hladiny Homocysteinu se konají pravidelně vždy v pátek ráno nejlépe 7 – 8 hodin v budově Polikliniky Louny, odběrové místo AeskuLabu (žluté patro – křídlo C). Je potřeba se mi přihlásit vždy do čtvrtka před odběrem do oběda (max. do 13 hodin).

Odebírá se krev na samoplátce, cena za odběr je 522 Kč (dostanete stvrzenku). Za poradenství se u nás v poradně platí 300 Kč. Také dostanete stvrzenku a dáreček.

Zkušenosti se nám sbírají, takže Homocystein se opravdu rovná, pokud se vitamíny užívají dle doporučení. Zdravotní stav se lepší, zvláště pokud se podpoří užíváním Aloe Vera Gelu, případně dalšími čistými přírodními doplňky z řady LR.

Nenechávejte odběr na zjištění hladiny Homocysteinu až na pak.

Stejně tak choďte na kontrolní odběry Homocysteinu včas, v určených lhůtách, abychom zjistili, zda vitamíny zabírají a nemáme problém v trávicím traktu.

To mi pak chodí zvěsti, že se někdo nedožije a zbytečně zemře předčasně (v 50 – 60 letech). Jsme na světě proto, abychom žili, abychom po sobě zanechali stopu a zemřeli opravdu až tehdy, kdy si život odžijeme (v dobré fyzické i psychické kondici až do konce svých dní). A to by nám mělo být minimálně 85 a víc. Cílovka je ve 130 letech.


 

Od 1.6.2016 máme zase velké změny. Máme novinky v komplexu vitamínů, kdy od června jsou 2 varianty Homocystein Vitality. A to udržovací varianta Vitality s Aloe Vera, pro ty, kdo dosáhnou své optimální hladiny homocysteinu.

P1040441

A varianta snižovací Vitality s Betainem, pro všechny, kteří potřebují hladinu Homocysteinu snížit na své optimum.

P1040443

U obou variant se podařilo dosáhnout výrazného vylepšení ve složení důležitých komponentů, a to kyseliny listové (vitamín B9) – formou biologicky aktivní kyseliny listové (metafolin) a vitamínu B12 (metylkobalamin), což je na českém trhu ojedinělé.

Bližší informace získáte v naší poradně, včetně složení obou variant Homocysteinu Vitality i možnosti, jak si sami za zvýhodněnou cenu komplex vylepšených vitamínů koupit. Dobrá zpráva pro Vás je, že nedošlo ke zdražení vitamínů. 


 

Úplnou novinkou je komplex vitamínů, na jehož vývoji a uvedení na trh se podílel MUDr. Karel Erben. Potravinový doplněk, který získal schválení kompetentních orgánů obsahuje vitamíny B2, B6, B12, Kyselinu listovou a Zinek. Vitamíny jsou tam v takovém množství, aby odpovídaly požadavkům na srovnání hladiny homocysteinu. Prostředek se jmenuje Homocysein Vitality

P1040353

Uvedený komplex vitamínů mohou klienti po zjištění hladiny homocysteinu zakoupit v naší poradně za 690 Kč. V balení je 120 kapslí, takže při udržovací dávce vydrží jedno balení 4 měsíce. Pokud jsem propočítávala jednotlivé vitamíny, pokud se kupují samostatně, tak na množství 120 tablet s uvedeným obsahem vitamínů, tak mi cena vyšla na 987 Kč. Takže podstatně jednodušší braní vitamínů a úleva i pro naši peněženku.


 

Novinka, se kterou se můžete u nás setkat: Žádanku na odběr dostanete v naší poradně, odběr i s poradenstvím si tam i zaplatíte a na odběr v Lounech máme stále pátky, kdy se rovnou vzorky zpracovávají. Odběr s poradenstvím stojí 1.100 Kč, pokud si objednáte balíček, tj. za prvoodběr a zároveň hned předplatíte kontrolní odběr cca za 2 měsíce braní vitamínů, tak ušetříte, protože Balíček stojí 2.000 Kč.


 

Od září 2015 začíná nová, certifikovaná, práce naší Poradny paralelní péče o zdraví. Jsme součástí celorepublikového (i přeshraničního – Slovenského) projektu Paralelní péče o zdraví. Pro Vás to znamená, že se Vám dostane péče jakou si zasloužíte. Na odběr krve na zjištění hladiny homocysteinu si budete moci zajít téměř kdykoliv a kdekoliv, jen si u mne vyzvednete žádanku a celou službu si zaplatíte najednou v naší poradně.

Odborným garantem našich poraden je stále MUDr. Karel Erben, na jehož zkušenostech a odborných znalostech je naše činnost postavena. Naše vzdělání stále probíhá a kopíruje tak nejnovější postupy zdravotně preventivních programů pro zdraví všech, kdo se zajímá o své zdraví.

Závěrečná upravená otázka (podle dřívějšího sloganu z dílny Svazu pacientů ČR) z knihy MUDr. Karla Erbena – Homocystein, civilizační choroby a biochemické zdraví (najdete na str. 182):

„Co jsi udělal pro to, abys měl biochemické zdraví??“

Pan doktor je stále aktivní, jeho knihy stojí za přečtení a pokud jste ještě jeho video z Cest k sobě neviděli, tak video si můžete spustit přes odkaz na úvodní stránce tohoto webu.

Nová kniha MUDr. Karla Erbena
Nová kniha MUDr. Karla Erbena

MOTTO:

„…nikdy nemůžete objevit, co není, vždycky můžete jen objevit to, co je. Jenom to dáte do souvislostí, které by nikoho nenapadly.“ V.Postránecký

 

 

 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..