Kurz 12 týdnů pro Zdraví

Od 31.1.2022 začíná Kurz 12 týdnů pro Zdraví.

Co je účelem toho Kurzu? Je to celkové ozdravení organismu, kdy vylučujeme potraviny, které nás mohou alergizovat, odkyselovat, mohou vytvářet závislosti. A my přece nechceme jíst něco, co našim tělům nemusí prospívat.

My si přece zasloužíme jíst to nejlepší!

Všichni si v průběhu života nahospodaříme nějaké zdravotní obtíže. Můžeme mít vyšší váhu, než chceme. Můžeme mít bolesti kloubů nebo nám mohou klouby otékat, můžeme mít vyšší krevní tlak, můžeme mít propustné střevo, alergie na leccos, prostě každý jsme jiný a tak máme i své vlastní neduhy, které se nám nemusí líbit. A není nic jednoduššího, než se s nimi rozloučit. Teď si říkáš, že Tvůj lékař s tím nic nesvedl, jak to dokážeš Ty? Je to převzetí odpovědnosti za svůj život a tedy i za své zdraví.

Jsme přece tím, co jíme! 

Obchody a reklamy jsou plné potravin, které našemu tělu neprospívají, natož aby vyživovaly naše těla, ale taky náš mikrobiom.

Navíc to jídlo, které budeme jíst nezatíží ani naše peněženky. Prostě jen změníme obsah svých košíků a v obchodě se budeme vyhýbat spoustě regálů, kde mají zboží, které jsme v minulosti  kupovali, ale teď je kupovat nebudeme, a tím ušetříme spoustu peněz.

Ale nejen jídlem jsme živi, ani bez pohybu není plnohodnotný život.

Naším největším nepřítelem bývá to, co nosíme v naší hlavě, a na to se taky podíváme. Ta naše omezující přesvědčení, ta nás limitují. Ale je to zase o tom, co jim dovolíme.

Poslední 2 týdny Kurzu, pokud účastníci budou chtít, tak bude možnost začít zařazovat do svého jídelníčku to, co bychom chtěli v něm opět mít. Na každou potravinu budou vyčleněny 3 dny, kdy každý na sobě bude sledovat, jak na něj ta potravina působí. Zda v pohodě, nebo působí v těle revoluci, a tedy raději pryč s ní.

Součástí Kurzu bude podrobný Manuál, kde bude vše vysvětleno jasně, stručně a přehledně. Součástí budou také recepty a návrhy variabilních jídelníčků. Bude pravidelná e-mailová podpora, uzavřená FB skupina, denní podpora přes telefon. K dispozici budou i osobní konzultace přesně tak, jak budeš potřebovat.

Brány tohoto kurzu jsou už zavřeny

Pokud cokoliv potřebuješ, tak mi napiš na zstysova@seznam.cz, nebo zavolej na +420603201096