Kurz na restart organismu

Od 30.1.2023 už začal 4-týdenní kurz Restart organismu.

Ale  pozor, čti až do konce tuto stránku!

Program tohoto kurzu byl prověřován dlouhá léta v léčebnách a domovech pro seniory.

Co je účelem toho Kurzu? Účelem je dát našim tělům prostor, aby si odpočinula od potravin, které nám nemusí sedět a které nás mohou alergizovat. Mnoho z nás přes Vánoce nebrala nějaká ta kila navíc, a v tomto kurzu budeme mít možnost nadbytečná kila odložit. Prostě budeme mít možnost dobře jíst ze skutečných potravin. A my přece nechceme jíst něco, co našim tělům nemusí prospívat.

My si přece zasloužíme jíst to nejlepší!

Všichni si v průběhu života nahospodaříme nějaké zdravotní obtíže. Můžeme mít vyšší váhu, než chceme. Můžeme mít bolesti kloubů nebo nám mohou klouby otékat, můžeme mít vyšší krevní tlak, můžeme mít propustné střevo, alergie na leccos, prostě každý jsme jiný a tak máme i své vlastní neduhy, které se nám nemusí líbit. A není nic jednoduššího, než se s nimi rozloučit. Teď si říkáš, že Tvůj lékař s tím nic nesvedl, jak to dokážeš Ty? Je to převzetí odpovědnosti za svůj život a tedy i za své zdraví.

Jsme přece tím, co jíme! 

Obchody a reklamy jsou plné potravin, které našemu tělu neprospívají, natož aby vyživovaly naše těla, ale taky náš mikrobiom.

Navíc to jídlo, které budeme jíst nezatíží ani naše peněženky. Prostě jen změníme obsah svých košíků a v obchodě se budeme vyhýbat spoustě regálů, kde mají zboží, které jsme v minulosti  kupovali, ale teď je kupovat nebudeme, a tím ušetříme spoustu peněz.

Ale nejen jídlem jsme živi, ani bez pohybu není plnohodnotný život.

Naším největším nepřítelem bývá to, co nosíme v naší hlavě, a na to se taky podíváme. Ta naše omezující přesvědčení, ta nás limitují. Ale je to zase o tom, co jim dovolíme.

Součástí Kurzu bude podrobný Manuál, kde bude vše vysvětleno jasně, stručně a přehledně. Součástí budou také recepty a návrhy variabilních jídelníčků. Bude pravidelná e-mailová podpora, uzavřená FB skupina, denní podpora přes telefon. K dispozici budou i osobní konzultace přesně tak, jak budeš potřebovat. Budeme kontrolovat náš zdravotní stav předem i po skončení kurzu, aby bylo jasno, jak naše těla na nový stravovací systém zareagovala.

Brány tohoto kurzu jsou už zavřeny

Ale protože já v tomto Programu budu aktivně zapojená svojí osobou, tak nic nebrání tomu, aby kdokoliv naskočil v kterémkoliv termínu. Začíná se vždy pondělkem.

Pokud se rozhodneš, že do toho se mnou půjdeš, přihlásíš se mi, a zaplatíš, tak ti pošlu do e-mailu všechny doprovodné materiály a příštím pondělím můžeš začít.

Posledním datem  pro přihlášení  do letošního Programu je pátek 24.3. 2023

Není nic jednoduššího, než mi zavolat nebo napsat zprávu.

Telefon: +420603201096

e-mail: zstysova@seznam.cz

Cena kurzu je 1.200 Kč a je splatná na účet č. 2102044038/2010, VS: telefonní číslo

Pokud cokoliv potřebuješ, tak mi napiš na zstysova@seznam.cz, nebo zavolej na +420603201096