Kdo jsem já?

 

Jmenuji se Zdeňka Štysová, jsem narozená ve znamení raka a původním vzděláním ekonomka.

V dobách mé zaměstnanecké kariéry mými koníčky byly ruční práce, šití, vyšívání, háčkování, pletení. Vstupem na volnou nohu v r. 1992, kdy jsem se stala OSVČ, všechny mé ruční práce ustaly a zůstaly jen nedodělky.

V roce 1992 jsem byla první, kdo si v Lounech založil realitní agenturu. 20 let jsem pečlivě budovala značku REAN a zobchodovala nejen v rámci okresu stovky nemovitostí. Není v okrese místo, kde by moje realitní agentura a posléze naše (REAN CZ, s.r.o.) realitní kancelář něco neprodávala. Dnes již naše realitní kancelář poskytuje pouze poradenství.

V roce 1996 jsem si přibrala jako doplňkovou službu finanční poradenství, které pomohlo mnoha klientům k financování jejich snů a přání. A obor financí jsem již opustila, neboť certifikáty začaly být na všechny segmenty finančního trhu povinné, pravidelně obnovované a samozřejmě za peníze. Takže jsem bohužel tuto část svého života, kterou jsem měla ráda, opustila. i

Jsem stále certifikovaný partner významného českého obchodníka se zlatem a drahými kovy.

Při školení finanční gramotnosti jsem si uvědomila, že vše souvisí se vším, a že život rozhodně není černo-bílý. Náhoda tomu chtěla, že jsem v televizi viděla MUDr. Karla Erbena (www.karelerben.cz). Vyhledala jsem ho a stala se jeho pacientkou a začala se zajímat o jeho práci a postoj ke zdraví.

Nakonec vše dopadlo tak, že jsme spolu navázali spolupráci a od října 2013 jsem mu otevřela v Lounech detašované pracoviště jeho Poradny civilizačních chorob spolu s Poradnou paralelní péče o zdraví.

Otevřením poradny se mi otevřela cesta k nové náplni života a k dalšímu vzdělávání. Bohužel smrtí Dr. Karla Erbena jeho poradna skončila, ale informace, které jsem od něj získala, předávám dál. Dnes mám svoji poradnu „Zdenčina zdravá poradna“ Kde v rámci péče o Vaše zdraví se můžeme podívat z pohledu celostní medicíny. Získat můžete i numerologický rozbor Vašeho data narození, které může ovlivňovat Vaše životní postoje  a predikovat i zdravotní ohrožení. No a na všechny neduhy máme v poradně zcela přírodní a účinné produkty, které můžete mít i s výraznou slevou. Chemické látky nebrat!

Jsem certifikovaný výživový poradce a mám absolvovány i základy odstraňování bolesti přes spoušťové body.

Mám vystudovány i základy čínské medicíny a podle času narození dokážu zpracovat tzv. hexagram. Hexagram upozorní na to, kde může být kořen našeho zdraví a doporučí, na co si při péči o své zdraví dávat pozor.

Pracuji s moderním kvantovým analyzátorem, který bez kapky krve, tedy neinvazivně, během jediné minuty zjistí, vše podstatné o aktuální situaci v celém těle. Přístroj ukáže, kde není vše v pořádku.  A já Vám mohu poradit, jak rezervy kvalitně doplnit. A řadu produktů si můžete u mne rovnou zakoupit.

Dalším pomocníkem je Srdeční skener. Ten rovněž během jedné minuty ukáže zprávu Vašeho srdce. Opět pracuje neinvazivně, tedy bez kapky krve. Přístroj ukáže Křivku EKG, Srdeční aritmii, Stav srdečního svalu. Ukáže také tep, stav kyslíku a další informace o stavu srdce.  Pro zdraví našich srdcí mám ve své poradně produkty, které jsou zcela přírodní a certifikované.

Jsem zapojená do projektu „Za zdravější svět“, tedy život bez kardiovaskulárních nemocí, bez srdečních infarktů a mozkových mrtvic. 

 

Všechny služby sídlí na adrese 440 01 Louny, Školní 2641, telefon 603 201 096, e-mail: zstysova@seznam.cz

P8230426-kytičkyOkt

 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..