Kdo jsem já?

Jmenuji se Zdeňka Štysová, jsem narozená ve znamení raka a původním vzděláním ekonomka.

 

V dobách mé zaměstnanecké kariéry mými koníčky byly ruční práce, šití, vyšívání, háčkování, pletení. Vstupem na volnou nohu v r. 1992, kdy jsem se stala OSVČ, všechny mé ruční práce ustaly a zůstaly jen nedodělky.

V roce 1992 jsem byla první, kdo si v Lounech založil realitní agenturu. 20 let jsem pečlivě budovala značku REAN a zobchodovala nejen v rámci okresu stovky nemovitostí. Není v okrese místo, kde by moje realitní agentura a posléze naše (REAN CZ, s.r.o.) realitní kancelář něco neprodávala. Již druhý rok naše realitní kancelář poskytuje především poradenství. Zprostředkování jsme předali spolupracující realitní kanceláři, ve kterou máme plnou důvěru.

V roce 1996 jsem si přibrala jako doplňkovou službu finanční poradenství, které pomohlo mnoha klientům k financování jejich snů a přání. A financím se věnuji stále, zejména budování finanční nezávislosti a finanční gramotnosti.

Jsem certifikovaný partner významného českého obchodníka se zlatem a drahými kovy.

Při školení finanční gramotnosti jsem si uvědomila, že vše souvisí se vším, a že život rozhodně není černo-bílý. Náhoda tomu chtěla, že jsem v televizi viděla MUDr. Karla Erbena (www.karelerben.cz). Vyhledala jsem ho a stala se jeho pacientkou (můj příběh) a začala se zajímat o jeho práci a postoj ke zdraví.

Nakonec vše dopadlo tak, že jsme spolu navázali spolupráci a od října 2013 jsem mu otevřela v Lounech detašované pracoviště jeho Poradny civilizačních chorob spolu s Poradnou paralelní péče o zdraví.

Otevřením poradny se mi otevřela cesta k nové náplni života a k dalšímu vzdělávání. Takže dnes kromě Poradny civilizačních chorob mám i svoji poradnu „Zdenčina zdravá poradna“ (www.zdencinazdravaporadna.cz). Kde v rámci péče o Vaše zdraví se můžeme podívat z pohledu celostní medicíny. Získat můžete i numerologický rozbor Vašeho data narození, které může ovlivňovat Vaše životní postoje  a predikovat i zdravotní ohrožení. No a na všechny neduhy máme v poradně zcela přírodní a účinné produkty, které můžete mít i s výraznou slevou. Chemické látky nebrat!

Jsem certifikovaný výživový poradce a mám absolvovány i základy odstraňování bolesti přes spoušťové body.

Mám vystudovány i základy čínské medicíny a podle času narození dokážu zpracovat tzv. hexagram. Hexagram upozorní na to, kde může být kořen našeho zdraví a doporučí, na co si při péči o své zdraví dávat pozor.

Pracuji s moderním nástrojem vyvinutým pro kosmický  program, který je schopen prověřit naše hlavní tělní systémy,zjistit jejich aktuální funkci a zjistit i jaké má rezervy. A já Vám poradím, jak rezervy kvalitně doplnit.

Dalším pomocníkem ve zjišťování funkčnosti našeho zdraví, který poskytuje i informace o množství jednotlivých vitamínů a minerálů v těle, je unikátní kvantový analyzátor. Bez jeho pomoci už si svoji práci nedovedu představit.

Všechny služby sídlí na adrese 440 01 Louny, Školní 2641, telefon 603 201 096, e-mail: zstysova@seznam.cz

P8230426-kytičkyOkt

 

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..