Program 28 dní

Program na restart organismu
Pokud máte nějaký zdravotní problém, nebo chcete snížit váhu či žít život bez nemocí, tak prvním krokem je provést restart organismu, právě Programem 28 dní! Jde o komplexní program, kde vyloučíme potraviny, které nám až tak nesvědčí, a zavedeme do svých jídelníčků potraviny, které nám svědčí, a navíc nahradí to, co by nám mohlo změnou stravy chybět. A taky se budeme hýbat, protože bez pohybu není život.
2
Program, který sestavili lékaři
Program testovali dlouhou dobu ruští lékaři v nemocnicích a domovech seniorů. Přičemž zdravotní výsledky, které jejich klienti dosahovali, byly vynikající. Proto tento program šíří a podporují dál.
o kladené otázky
Je to dietní program? Ne, je to kompletní program, který vylučuje některé potraviny, které nám nedělají dobře, jako například mléko a mléčné výrobky, pšeničnou mouku, alkohol. A zahrnuje i tělesné aktivity, protože pohyb je život.
Co budu muset dělat? Dostanete kompletní manuál, který Vám poslouží jako námět pro vaření či pečení v době i po době Programu, pokud se Vám Program zalíbí. A dostanete taky návody, jak můžete pěstovat pohybové aktivity, pokud nemáte návody jiné. Jen upozorňuji, že bez Vašeho aktivního zapojení to nebude fungovat.
Jsem plně zaměstnán, nevím, zda budu stíhat, co pak? I při plné zaměstnanosti všichni jíme a pijeme. Není problém připravit si jídlo třeba na 2 dny dopředu. Dostanete náměty i s recepty, co si vařit i péct. Součástí Programu je i denní vedení lektorem. Snahou Programu je pěstovat lásku k sobě a péči o sebe tak, aby každý dostal čistý záměr, jak se starat sám o sebe. A já si myslím, že každý by si měl i v dnešní hektické době najít alespoň 30 minut jen sám pro sebe.
osti účastníků minulých běhů Programu 28 dní:
Do programu jsem se zapojila spíš z kamarádství, ale i zvědavosti.

V termínu, kdy se program otevřel, jsem měla dost „práce“ a termín se mi nehodil- nevím, kdy by se hodil, ale to kamarádství a fandovství mě donutilo.

Začátek byl rušný, vše probíhalo za pochodu, chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala, co který den ano a co ne, co se dá kombinovat a co radši ne a tak 1 týden byl v poklusu. Ale najednou 2 týden už jsem věděla a příprava jídel se značně zrychlila, můj organizmus si začal libovat a vše běželo jako na drátku. Zaběhla jsem nějaký stereotyp a tím se zvětšila rychlost přemýšlení i přípravy.

Program byl výborný, zbavila jsem se 3 kg a cítila jsem se velmi dobře.

Jen jsem přestala částečně doporučení dodržovat, přišly Vánoce a tlak na vaření rodině.

Využiji nové příležitosti a opět se zúčastním a těším se na pocit lehkosti a výborného fungování těla.

Ing Eva Sovinská

604605845

eva.sovinska@email.cz

Během Programu 28 dní mi bylo velice dobře. Cítila jsem se taková svěží, plná energie a rodina změnu poznala. Zdenička se o nás výborně /téměř maminkovsky – ale s vlastním rozhodnutím/ starala.

Jídelníček jsme orientačně znaly, ale mně moc vyhovoval jídelníček týdenní, a ještě přesně včas zaslaný na budoucí 2-3 dny. A k tomu ještě napsala, co bude jíst ona. Takže super servis. Některé potraviny bylo třeba si nakoupit, protože jsem je běžně neužívala /např. jednodruhové mouky, fenykl, a další./ Recepty byly srozumitelné a rychle proveditelné. A co je

Nejdůležitější – velice chutné a pestré. Na jednotlivé dny nám přišly recepty v několika variantách, ale výběr si udělal každý sám. Já jsem měla velmi ráda např. fenyklový salát, cizrnové a pohankové placičky, spoustu různých pomazánek atd. Vše bylo velice chutné. K tomu chůze na čerstvém vzduchu, plavání či cvičení. Nemohu opominout také korespondenci. Zdenička umí dobře motivovat i posilovat. S jakou radostí jsem se těšila na její e-maily, kde jsme si vzájemně sdělovaly pocity i jaké dobroty jsme uvařily.

Jsem ráda, že jsem se o Programu 28 dozvěděla a mohla sama vyzkoušet. Vždyť o zdraví si musíme každý pečovat sám – a tady máme návod!

Helča
V loňském roce jsem tento Program absolvovala. Bylo to pro mne velmi náročné skloubit s prací, hlídáním vnoučat a vůbec se všemi povinnostmi. Musím ale přiznat, že jsem se cítila velmi dobře a shodila jsem i pár kil. Dodnes využívám i některé recepty z tohoto Programu. Přeji všem, kteří se do tohoto Programu přihlásí, aby jim pozitivně změnil život. S pozdravem Mirka

Pokud chcete restartovat také svůj organismus, tak další informace o aktuální nabídce Programů najdeš tady:

Kurz na restart organismu

Vaše Zdeňka Štysová, Startér aktivní dlouhověkosti, pokud cokoliv +420603201096